Het meest complete EHBO-gamma
Directe levering uit eigen voorraad
Periodieke controle van uw EHBO-koffer en AED
Jouw account
Aanmelden
of registreren
Overzicht Jouw profiel Adressen Betaalwijzen Bestellingen
€ 0,00
Naar de startpagina
Home
Covascan
EHBO
Hygiëne & bescherming
EHBO-koffers & tassen
AED & reanimatie
Service & onderhoud
Outlet
Brandbeveiliging
Contact
Toon alles EHBO
Pleisters
Blauwe detecteerbare pleisters
Pleisters
Kompressen & verbanden
TECC materialen
Bandages
Kompressen & deppers
Kleefpleisters
Tubulaire verbanden
Urgentieverbanden
Windsels
Huid & wondzorg
Brandwonden - chemisch
Brandwonden - thermisch
Insecten
Spieren en gewrichten
Huidreiniging
Oogletsels
Oogspoelstations
Oogspoeling
Evacuatie & immobilisatie
Brancards
Evacuatiestoelen
Halskragen
Immobilisatie
Lakens
Ontzettingtools
Spalken
Triage
Instrumentarium
Diversen
Injectiemateriaal
Naaldcontainers
Naalden
Perfusie
Spuiten
Scharen
Pincetten
Diagnose
Alcohol en drugs
Bloeddruk- en stethoscoop
Oog- en oordiagnose
Monitoring
Glucose
Saturatie
Thermometers
Inrichting
Meubilair
EHBO-stations
Toon alles Hygiëne & bescherming
Bescherming tegen virussen
Handhygiëne
Oppervlaktereiniging
Sneltesten en thermometers
Mondmaskers en bescherming
Handdoeken en papierwaren
Dispensers
Papierwaren
Divers medisch materiaal
Persoonlijke beschermproducten
Brandwerend deken
CO-detector
Handschoenen
Signalisatie
Maskers
Lichaamsbescherming
Oogbescherming
Hoofdbescherming
Gehoorbescherming
Desinfectie en reiniging
Huidontsmetting
Huidverzorging
Luchtverfrisser
Oppervlakten en materialen
Toon alles EHBO-koffers & tassen
Verbanddozen (gevuld)
Verbanddozen (leeg)
Interventietassen (gevuld)
Interventietassen (leeg)
Toebehoren
Service & onderhoud
Toon alles AED & reanimatie
AED
AED-toestellen
AED-toebehoren
Beademing
Aspiratie
Beademing
Intubatie
Opleidingsmateriaal
Service & onderhoud
Huur een AED
Toon alles Service & onderhoud
Verbandkoffers & tassen
AED
Toon alle categorieën Outlet Terug
  • Toon Outlet
  • Covascan
  • EHBO
  • Hygiëne & bescherming
  • EHBO-koffers & tassen
  • AED & reanimatie
  • Service & onderhoud
  • Outlet
  • Brandbeveiliging
  • Contact
  1. Bedrijfsinfo
  2. Outlet

Covarmed Outlet

Op deze pagina vindt u een selectie van producten met hoge korting. Deze producten zijn zeer voordelig getarifeerd omdat ze (bijvoorbeeld) uit ons assortiment vertrekken.

Afwasbaar en desinfecteerbaar brancarddeken
Afwasbaar en desinfecteerbaar brancarddeken
Perfect hygiënische en waterdicht brancarddeken, desinfecteerbaar, isolerend tegen kou en vooral comfortabel. Voor eerste hulp, ambulance en hulpdiensten. Bedekt en beschermt de patiënt door hem tegen de kou te isoleren. Met verstelbare klittenbandsluiting. Dubbele ritssluiting aan beide zijden om gemakkelijk toegang te hebben tot de patiënt (o.a. voor infuus) Voorzien van 2 uitsparingen voor doorgang van schouderriemen. Gele fluorescerende strip voor betere zichtbaarheid. Onderhoud en ontsmetting: ontsmetting en reiniging met oppervlakte desinfectie producten (niet op basis van chloor) of wasbaar op 95 ° C

€  172,30

Rely+On Virkon 5 kg
Rely+On Virkon 5 kg
De formulering van Rely+On™ Virkon™ is uniek. Geen enkel ander desinfectiemiddel heeft dezelfdekrachtige samenstelling of een dergelijke uitgebreid portfolio aan prestaties en veiligheid-testgegevens. Hetcombineert flexibiliteit in de toepassing met een breed spectrum aan werkzaamheid, op harde oppervlakkenen bij organische uitdagingen. Deze eigenschappen maken Rely+On™ Virkon™ het meest geschiktedesinfectiemiddel voor gebruik in ziekenhuizen en andere medische instellingen, zorginstellingen, laboratoria,tandartsenpraktijken, wellnessbranche en woon- en verblijfplaatsen. Werkingsmechanisme Rely+On™ Virkon™ oxideert hoofdstructuren enverbindingen, zoals eiwitten, wat leidt tot grote,onomkeerbare schade en daaropvolgende deactivering / vernietiging van het micro-organisme.Er is geen bewijs dat bacteriën resistentie kunnenontwikkelen tegen Rely+On™ Virkon™, in tegenstellingtot sommige andere soorten desinfecterende middelen. Toepassingen Medische faciliteiten• Routinematige desinfectie van harde oppervlakken,apparatuur, vloeren, muren en deuren inziekenhuisafdelingen, klinieken en laboratoria.• Breed spectrum desinfectie en decontaminatie vanharde oppervlakken in klinische faciliteiten, zoalsoperatiekamers, intensive care-afdelingen en despoedeisende hulp.• Lichaamsvloeistoffen opruimen en ontsmetten.Laboratoria voor pathologie en bioveiligheid• Routinematige reiniging en desinfecteren van hardeoppervlakken en apparatuur *, zoals banken, vloeren,muren en deuren, kasten, centrifuges enpipetafvalpotten. Wellnessbranche• Routinematige reiniging en desinfectie van hardeoppervlakken zoals vloeren, muren, deuren endeurkrukken. Woon- en verblijfplaatsen• Routinematige desinfectie van harde oppervlakken,apparatuur *, meubels, vloeren, muren, deuren endeurkrukken in behandel- en gemeenschappelijkeruimtes, gangen en badkamers. ** Openbare ruimtes• Routinematige desinfectie van oppervlakken, inclusiefvloeren, looppaden, muren, deuren en deurkrukken. Reiniging van harde oppervlakken enapparatuur & desinfectie Het percentage ziekteverwekkende organismen dat nareiniging nog aanwezig is kan hoog genoeg zijn voor hetveroorzaken van ernstige gezondheidsklachten bij patiëntenen personeel. Het gebruik van een ontsmettingsmiddelmet bewezen effectiviteit tegen virussen, bacteriën enschimmels, zoals Rely+On™ Virkon™, is essentieel. Eenvoudig in gebruik Gemakkelijk oplosbaar in (lauw) kraanwater.Rely+On™ Virkon™ kleurt roze in oplossing en blijft tenminste 5 dagen stabiel in een oplossing van 1:100 (1%).Informeer voor advies over stabiliteit van alternatieveoplossingen.Oplossingen kunnen via de gootsteen worden afgevoerd(met aansluiting op een rioolwaterzuiveringsinstallatie enin overeenstemming met lokale regelgeving).

€  157,29

Afwasbaar en desinfecteerbaar brancarddeken
Afwasbaar en desinfecteerbaar brancarddeken
Perfect hygiënische en waterdicht brancarddeken, desinfecteerbaar, isolerend tegen kou en vooral comfortabel. Voor eerste hulp, ambulance en hulpdiensten. Bedekt en beschermt de patiënt door hem tegen de kou te isoleren. Met verstelbare klittenbandsluiting. Dubbele ritssluiting aan beide zijden om gemakkelijk toegang te hebben tot de patiënt (o.a. voor infuus). Gele fluorescerende strip voor betere zichtbaarheid. Onderhoud en ontsmetting: ontsmetting en reiniging met oppervlakte desinfectie producten (niet op basis van chloor) of wasbaar op 95 ° C

€  153,84

Plastic AED kast
Plastic AED kast
Plastic AED kastBinnenshuis te gebruiken (niet verwarmd)Licht beschadigd bovenaan, zie fotoAfmetingen: Dia. 50 cm x 20cm

€  109,50

- 49.23 %
Metalen AED kast met klein deukje aan de zijkant
Metalen AED kast met klein deukje aan de zijkant
Metalen AED kast met klein deukje aan de zijkant met alarm (gaat automatisch af bij het openen van de deur)Niet-verwarmd

€  99,00 €  195,00

Metalen AED kast - Geel
Metalen AED kast - Geel
Gele Metalen AED kastmet alarm (gaat automatisch af bij het openen van de deur)Niet-verwarmd

€  95,00

- 30 %
RedVac Armspalk 42cm - DEMOMODEL
RedVac Armspalk 42cm - DEMOMODEL
De RedVac armspalk is voorzien van 6 interne kamers. Alle Velcro banden zijn te verwijderen in geval van reiniging of vervanging. Dit voorkomt dat een nieuwe RedVac spalk moet worden aangeschaft bij slijtage van de fixatiebanden. Multi-kamer systeemDoor het multi-kamer systeem blijven alle korrels in positie. Hiermee wordt voorkomen dat korrels in de RedVac spalken en matrassen opnieuw moeten worden verspreid. Alle kamers zijn enigszins over elkaar geplaatst waardoor extra stijfheid van het product wordt bereikt voor een nog betere immobilisatie van de patient.  Duurzaam materiaalIn tegenstelling tot andere merken maakt RedVac gebruik van het duurzame TPU materiaal. TPU is erg slijtvast, eenvoudig schoon te maken en te desinfecteren en geeft bovendien veel comfort. Het RedVac materiaal behoudt zijn eigenschappen bij een temperatuur van -40 C. tot + 70 C. Handvatten en bandenBij alle RedVac matrassen zijn de handvatten en fixatiebanden te verplaatsen voor een betere gewichtsverdeling of te verwijderen in geval van reiniging of vervanging. Alle banden zijn kleur gecodeerd voor een eenvoudige en snelle immobilisatie van de patiënt. Label systeemAlle spalken en matrassen zijn voorzien van een artikelnummer en een eigen serienummer. Indien gewenst kan de gebruiker haar vacuum product voorzien van een uniek label met logo en contactgegevens van de gebruikende dienst.Alle RedVac producten zijn CT, MRI en röntgen doorlatend.

€  91,70 €  131,00

Vervangriemen voor Hoofdimmobilisatie UltraHeadlock
Vervangriemen voor Hoofdimmobilisatie UltraHeadlock
Vervangriemen voor Hoofdimmobilisatie UltraHeadlockKleur: zwartTotale lengte: 68 cmVervaardigd uit sterk materiaal en stevige velcro's(enkel de vervangriemen, geen headlocks)

€  56,77

- 80.32 %
SÖHNGEN® zuurstofdrukregelaar
SÖHNGEN® zuurstofdrukregelaar
SÖHNGEN® zuurstofdrukregelaar instelbaar van 0 - 15 l/min. In overeenstemming met de vereisten van de UVV-zuurstof DGUV-regel 100-500. SÖHNGEN® drukregelaars zijn kwaliteitsproducten en getest door het Federaal Instituut voor Materiaalonderzoek (BAM).SÖHNGEN® drukregelaars zijn precisie-apparaten met een individueel traploos instelbare zuurstoffijne dosering van 0 tot 15 l/min. Compact ontwerp, grote, heldere schaalverdeling, mat verchroomd, gezandstraald oppervlak. Aansluitmondstuk met standaardschroefdraad, kan worden gebruikt voor alle cilinderafsluiters volgens DIN 477-1:1995, nr. 9 dankzij het handmatige aansluitsysteem zonder gereedschap.

€  49,00 €  249,00

Replacement training pads II
Replacement training pads II
Vervangingstrainingselektroden IIVoor gebruik met de HeartStart trainingselektroden II 98983139271 en de HeartStart FRx AED

€  36,87

- 40 %
Metalen AED kast - Wit
Metalen AED kast - Wit
Witte metalen AED kastzonder alarmNiet-verwarmd

€  36,00 €  60,00

Apotheekkast metaal 1 deur
Apotheekkast metaal 1 deur - met transportschade
Apotheekkast Violette (1 deurs) metaal (46x30x14cm) ledig, met sleutel

€  32,37

Metalen apotheekkast met glazen deur 30x30x12
Metalen apotheekkast met glazen deur 30x30x12
Metalen apotheekkast met glazen deur en kruis.Met sleutel en ophangsysteem30cm x 30cm x 12cmWit

€  30,72

- 40 %
Apotheekkast metaal 37 x 30 x 14 cm met sleutel
Apotheekkast metaal 37 x 30 x 14 cm met sleutel
Apotheekkast metaal 1-deurs (37x30x14cm) ledig, met sleutel

€  30,68 €  51,13

PAX smartphone houder
PAX smartphone houder
PAX Smartphone houder

€  29,95

- 37.47 %
Manuele bloeddrukmeter Outlet
Manuele bloeddrukmeter Outlet
Manele bloeddrukmeter, nieuw met alle toebehoren en tas. 1 stuk beschikbaar

€  25,00 €  39,98

Pictogram PVC EHBO 20 x 20 cm
Pictogram PVC EHBO 50 x 50 cm
Pictogram PVC EHBO 50 x 50 cm

€  24,61

Gevulde Eurokit koffer 26 x 17 x 8 cm
Gevulde Eurokit koffer 26 x 17 x 8 cm
Eerstehulpoplossing voor lichte verwondingen, een nuttige aanvulling voor privéauto's, vrijetijds- en doe-het-zelfactiviteiten, kamperen, enz. Kunststof koffer geleverd zonder wandsteun, optioneel verkrijgbaar. Inhoud: 1 driehoeksverband 96x96x136 cm;2 pleisters 10×6 cm;1 schaar 10 cm;1 verbandtang;1 pak watten 20 g;1 pak van 10 ASSORTIMENT pleisters;2 7 cm gaasverbanden;1 rol pleister 5m×2,5 cm;1 paar beschermende handschoenen;2 zakken steriele TNT-kompressen 10×10 cm;1 PIC 3-koffer met 8 verschillende doekjes;1 instant-ice pack; Afmetingen (L x B x H): 263x170x83 mmGewicht: 0,60 kgCE-norm

€  24,00

- 24.53 %
Cooltherm facemask 30 x 40 cm
Cooltherm facemask 30 x 40 cm
Gezichtsmasker voor twee doeleinden 30 cm x 40 cm Non-woven verband op gelbasis. Vervormbaar om behandeling van de gehele brandwond mogelijk te maken. Vervaardigd in een farmaceutische fabriek volgens nauwgezette normen. Steriel Het CoolTherm Facemask/Large verband is uniek voor twee doeleinden. De openingen voor ogen/neus/mond zijn geperforeerd en kunnen gemakkelijk worden verwijderd. Dit maakt een snelle bereiding van het verband voor gebruik op het gezicht mogelijk. Als alternatief maakt het laten van de geperforeerde gebieden het verband geschikt voor het bedekken van grotere gebieden zoals een ledemaat of de romp.

€  20,00 €  26,50

- 50 %
Blusdeken 1,5 x 1,8 m
Blusdeken 1,5 x 1,8 m
Blusdeken formaat 1,5 x 1,8 mGeschikt voor éénmalig gebruik niet geschikt voor olie- of vetbranden

€  20,00 €  40,00

- 17.39 %
Verbandtas bus - taxi
Verbandtas bus - taxi
Verbanddoos voor bus/taxiDe autobussen, evenals alle andere motorvoertuigen gebruikt voor het bezoldigd vervoer van personen en voor hiermee gelijkgesteld gratis vervoer, moeten voorzien zijn van een verbandkist van het “UNIVERSAL” type. Wanneer het hoogst toegelaten gewicht ervan meer bedraagt dan 5.000 kg, moeten deze voertuigen voorzien zijn van een tweede volstrekt gelijke verbandkist.Verbanddoos legaal voor autobus/taxi

€  19,00 €  23,00

Bio-hazard kit
Bio-hazard kit
Inhoud: zie foto

€  18,95

- 50 %
Verbanddoos 39x27,5x13,5 cm Eco
Verbanddoos 39x27,5x13,5 cm Eco
Lege EHBO koffer vervaardigt uit 100% gerecycleerd plastic en houtstof. Afmeting 39x27,5x13,5cm Komt met muurhouder Kleur rood

€  15,51 €  31,02

I.V. Veiligheidscatheter 20 GA 1.00IN
I.V. Veiligheidscatheter 20 GA 1.00IN
Houdbaarheidsdatum tot 30/09/2023Insyte Autoguard IV veiligheidscatheters met bloedcontrole-technologie & vleugels 20G x 25 mm 63 ml/min

€  15,38

Rescue pouch Tasmanian Tiger Trema
Rescue pouch Tasmanian Tiger Trema
De Trema medische tas van het merk Tasmanian Tiger is de ideale zak om uw medische apparatuur in op te bergen. Dit zakje opent volledig met een rits. Binnenin kunt u met elastieken en MOLLE-lussen uw apparatuur op uw gemak opbergen. Met een klittenband kunt u uw nummer aan deze EHBO-kit bevestigen. KENMERKEN:- Extra brede ritssluiting- Interne variabele bevestigingspunten voor het opslaan van medische apparatuur- Klittenband voor naamplaatje- MOLLE snap systeem- Vereist twee MOLLE-lussen- 700 Deniers Cordura Stof  AFMETINGEN: 16x 12x 4 cmGEWICHT: 145 g

€  14,70

Eucerin waslotion 400ml
Eucerin waslotion 400ml
Eucerin pH5 Waslotion is een zeepvrije formule voor de milde, maar doeltreffende reiniging van de gevoelige huid. De combinatie van pH5-citraatbuffer en extra milde oppervlakte-actieve stoffen beschermt de enzymactiviteit van de huid, behoudt zijn barrièrefunctie en zorgt dat deze niet uitdroogt. Licht schuimende formule, zonder alkalische zeep. Ingrediënten Aqua Sodium Cocoamphoacetate Sodium Myreth Sulfate Lauryl Glucoside Citric Acid Sodium Chloride Methylpropanediol Panthenol of Dexpanthenol Sodium Citrate Polyquaternium-10 Coco-Glucoside PEG-40 Hydrogenated Castor Oil Glycol Distearate Glycerine PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate Sodium Benzoate Parfum

€  12,59

Deb Instantgel Complete 1l
Deb Instantgel Complete 1l
Handdesinfectiegel op alcoholbasisDeb® InstantGEL Complete is een zeer effectief breedspectrum handdesinfectiemiddel op alcoholbasis in de vorm van gel.Bacteriedodend • Virusdodend • Gistdodend • Mycobactericide            Complete breedspectrum werking·        Afgifte in de vorm van gel·        Aangenaam in gebruik·        Klinisch bewezen huidvriendelijke formule·        Hypoallergeen·        Geen geur- en kleurstoffen·        Heeft geen negatieve invloed op de kwaliteit van levensmiddelen en conform HACCP·        Bevat natuurlijke hamamelis samentrekkend extract·        Geschikt voor gebruik onder latex-, vinyl- en nitrilhandschoenen.·        Voor gebruik zonder water·        Zonder siliconen

€  11,83

EHBO koffer - Titan-stijl
EHBO koffer - Titan-stijl
EHBO koffer - Titan-stijlFormaat: 24 x 24 x 8,5 cm  Kleur: rood Extra sterk dankzij het “rugged design”

€  11,56

Nitrile handschoenen per 150 wit Small
Nitrile handschoenen per 150 wit Small
Nitrile handschoenenVerpakt per 150Maat Small

€  9,95

Manisoft
Manisoft
Manisoft waslotion voor het reinigen van de handen en het lichaam. De waslotion heeft een huidvriendelijke neutrale pH-waarde van 5.0 en is vrij van zeep en conserveringsmiddelen. Hierdoor is de lotion geschikt om gebruikt te worden voor alle huidtypes. De waslotion houdt de huid gezond en zacht, ook als deze vaak gewassen wordt. De waslotion kan gebruikt worden in ziekenhuizen.

€  9,84

Er zijn geen verdere producten om te tonen.
Loading...
Het meest complete EHBO-gamma
Directe levering uit eigen voorraad
Periodieke controle van uw EHBO-koffer en AED
Naar de startpagina
Contact

Covarmed BV
Doenaertstraat 11
8510 Marke (Kortrijk)

U kan ons bereiken van maandag t.e.m. vrijdag van 09:00 tot 12:30 en van 13:15 tot 17:00 uur op +32 (0) 56 37 47 45 of via de contactpagina op deze site.
Merken
  • Cederroth
  • Laerdal
  • Pax
  • Plum
  • Salvequick
  • Flamigel
Aanbod per sector
  • Aanbod voor professionelen
  • Bakkers
  • Bouw / infra
  • Horeca
  • Industrie
  • Jeugdbewegingen
  • Kantoren
  • Scholen
  • Slagers
  • Sportverenigingen
  • Voedingsindustrie
Bedrijfsinfo
  • Algemene voorwaarden
  • Privacybeleid
  • Service & onderhoud
  • Verzending en retour
  • Klantenservice
  • CovaSelect
  • Catalogus Apotheek
  • Vacatures
  • Blog
Blijf op de hoogte
Controleer dit voordat u uw abonnement op de nieuwsbrief indient.*
Bancontact
iDEAL
Alle prijzen zijn exclusief BTW tenzij anders vermeld.
Deze website maakt gebruik van cookies om de best mogelijke ervaring te waarborgen. Meer informatie...